Świąteczny prezent

Świąteczny prezent sprawili swoim kibicom podopieczni trenera Bartłomieja Figasa w rozegranym w Wielką Sobotę spotkaniu na własnym stadionie. Przeciwnikiem był zespół Wart Helenów-Kramsk tracący przed tym meczem do Płomienia tylko 3 punkty. Zespół GKS-u, który tydzień temu tylko zremisował w wyjazdowym spotkaniu w Dobrej tym razem nie zawiódł i pewnie pokonał przyjezdnych z Helenowa 4-1!

Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Szymon Szalaty 12', Marcin Imbierowicz 25', Jakub Rudnicki 55', 76'.

Płomień wystąpił w składzie:

Graczyk - Klimas, Figas, Rudnicki, Landkocz - Cierpiszewski, Wawrzyniak (Giżewwski 75'), Olejniczak, Imbierowicz (Szczygieł 80') - Szalaty Sz. (Maciejewski 85'), Balcerzak(Szalaty M. 55').

Po meczu poprosiliśmy Michała Wyrzykiewicza czyli nowego asystenta trenera Bartłomieja Figasa, który w meczu z Warta miał debiut na ławce trenerskiej o kilka słów na temat meczu:

„Gra stała na wysokim poziomie nasz zespół od pierwszych minut grał wysokim presingiem. Poza tym długo utrzymywaliśmy się przy piłce. Z dobrej strony pokazał się Szalaty Szymon, który miał asystę wywalczył dwa karne i strzelił bramkę. Cały zespół zasługuje na ogromne pochwały.Z meczu na mecz widać progres formy, co bardzo cieszy”